Witamy
Ian Boon Talk Easy Centrum Językowe

Talk Easy jest niezależną szkołą językową oferującą nauczanie „No Gimmicks” czyli bez sztuczek i zbędnej otoczki. Łączymy tradycyjne metody z nowoczesnym podejściem do nauczania. Jest to jedyna szkoła Native Speakera w Tarnobrzegu. Pragniemy prowadzić zajęcia kładąc nacisk na praktyczne wykorzystanie języka używanego w sytuacjach dnia codziennego, a nie tylko monotonne powtarzanie gramatyki i naukę słownictwa.

Dzięki łączeniu różnych metod nauczania, takich jak: metoda bezpośrednia, immersja (zanurzenie) języka obcego oraz metoda komunikacji, mamy pewność, że sprostamy Waszym oczekiwaniom.

Oferujemy szeroki zakres kursów języka angielskiego, od poziomu początkującego do zaawansowanego (Common European Framework A1 - C2).
Skupiamy się na sprawdzonych zasadach nauczania oraz innowacyjnych metodach, aby zmaksymalizować efekty indywidualnego procesu kształcenia każdego z uczniów. Niewielka ilość osób w grupie (od 3 do 9) zapewnia każdemu uczniowi uzyskanie odpowiedniej uwagi i pomocy lektora. Jednocześnie pozwala ona na ćwiczenie umiejętności językowych nie tylko z nauczycielem, ale także z resztą uczniów.

Nasza Szkoła Języków Obcych zlokalizowana jest przy „Placu Czerwonym”, w samym centrum Tarnobrzega. Stworzyliśmy tu dogodne warunki do nauki języka zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych uczniów.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 - 22:00 oraz w weekendy od 7:00 - 20:00.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej lub do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną bądź mailową w celu uzyskania szczegółowych informacji. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Kursy indywidualne